Zależy nam, aby wśród naszych produktów znalazło się coś dla każdego pupila. Norka NEL jest legowiskiem dla psów lubiących odpoczynek w ciepłym, schowanym przed otoczeniem miejscu. NEL da zwierzakowi zacienione i miękkie schronienie.
 
Dolna część legowiska wypełniona jest lekkimi i sprężystymi kawałeczkami gąbki, które miękko dopasują się do ciała psa. Zastosowane wypełnienie nie traci swoich właściwości nawet po długim okresie użytkowania. Pokrycie posłania uszyte zostało z połączenia dwóch tkanin: delikatnego i przyjemnego w dotyku minky od wewnątrz oraz gładkiego weluru od zewnątrz. Wierzchnia warstwa, pod którą zwierzak się chowa jest nieco większa od dolnej poduszki, aby mógł spokojnie wejść.
 
Całość została estetycznie wykończona czarną wypustką oraz logiem z eko skóry. Pokrycie legowiska zapięte jest mocnym krytym suwakiem, utrudni to pupilowi jego pogryzienie  jednocześnie łatwo można je zdjąć i wyprać. Naszym celem jest dać Ci bardzo wytrzymałe legowisko, dlatego dużą wagę przywiązujemy do jakości materiałów oraz precyzji wykonania.

 

 

Sposób czyszczenia

można prać w pralce w temperaturze 30º C

można wirować na niskich obrotach

polecamy szare mydło w płynie

Pralka_mini


Dostępne warianty kolorystyczne

szary welur + szary minky

80cm x 60cm – nr kat. 12801516