Producent legowisk i akcesorii dla psów i kotów
kontakt@laurendesign.eu

Nagrody

Nagrody

“Każdy produkt to wiele godzin spędzonych na jego tworzeniu . Projektowanie, wybór materiałów , testy, wszystko by mieć pewność, że pupil i jego właściciel dostaną wszystko czego potrzebują. Kiedy odbierasz nagrodę za Produkt Roku dwa razy z rzędu wiesz, że wybrałeś dobry kierunek”

– Marta Biss

produkt roku legowisko daisy dla psa kota lauren design zoo branża

Produkt Roku 2019
Legowisko DAISY

Legowisko dla psa lub kota DAISY należy do naszych bestsllerów, nagroda Produktu Roku tylko potwierdza ogromne zainteresowanie tym modelem. Jest wygodne i łatwe w utrzymaniu czystości, dlatego zwierzaki i ich właściciele są z niego bardzo zadowoleni.

Produkt Roku 2018
Kanapa CEZAR

Kanapa CEZAR to tradycyjny model, który ma bardzo wielu zwolenników. W całości rozbieralne, aby ułatwić czyszczenie oraz wykonane z trwałych materiałów wyróżnia ten produkt wśród podobnych na rynku. Nagroda mobilizuje do tworzenia kolejnych niezwykłych modeli. 

kanapa legowisko kojec dla psa kota lauren design producent legowisk

Niezależny Plebiscyt Branży Zoologicznej - ZooBranża

Statuetki będące nagrodami w Plebiscycie Branży Zoologicznej są szczególne, ponieważ to jedyne wyróżnienia przyznawane nie przez Jury, a w wyniku obiektywnych zgłoszeń i niezależnego głosowania osób związanych z branżą zoologiczną. Tym samym odzwierciedlają rzeczywiste trendy rynkowe
i podkreślają praktyczne walory użytkowe i sprzedażowe Laureata!