Producent legowisk i akcesorii dla psów i kotów
kontakt@laurendesign.eu

O nas

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się projektowaniem i produkcją legowisk i innych artykułów dla Państwa pupili. Inspiracją do jej powstania była czekoladowa labradorka o imieniu „Demi”. Jej wymagania w stosunku do legowisk są niezwykle wysokie, zarówno pod względem trwałości jak i utrzymania w czystości. Wiele z nich nie przetrwało stawianych przez nią prób. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i uszyliśmy dla niej nasze własne legowisko.

Naszym celem jest tworzenie produktów, które dają wygodę pupilowi, są ozdobą pomieszczenia i wyróżniają się na rynku. Posiadamy w ofercie szeroki wybór form, kolorów i rozmiarów legowisk. Wciąż pracujemy nad ich ulepszaniem i chętnie korzystamy z uwag naszych klientów. Nasze produkty są ciągle testowane przez psy, koty, odkurzacze i pralki 😉 Jeżeli oczekujecie Państwo od produktu czegoś więcej, to dobrze trafiliście. Nasze legowiska to nowoczesny styl, luksus, elegancja i najwyższa jakość.

Początkiem 2024 roku z prywatnych powodów marka Lauren Design zmieniła właściciela i jest obecnie prowadzona przez Karolinę Skowron, która ma nadzieję kontynuować wspaniałą pracę i serce włożone dotychczas w markę.